Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Матеріально-технічне забезпечення

Дата: 5 квітня 2021 о 09:36, Оновлено 25 жовтня 2023 о 13:14
Автор: Біла Г. Д.

Матеріально-технічне забезпечення

Вільнянської гімназії №1

Вільнянської міської ради Запорізької області

Вільнянська  гімназія №1 є власністю Вільнянської міської ради Запорізького району Запорізької області. Заклад освіти фінансується із державного бюджету та виконує державне замовлення у наданні освітніх послуг на затвердженій території обслуговування, керуючись законами «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Положенням про загальноосвітній навчальний заклад», Статутом закладу та іншими нормативними документами, які регламентують роботу навчальних закладів.
Статут закладу затверджено рішенням міської ради та підписаний міським головою. Форма власності – комунальна.

Заклад розташований за адресою: Запорізька область, Запорізький район, м.Вільнянськ, вул.Космодем’янської, 3-А.

Будівля школи складається з двох корпусів. Перший корпус – двоповерхова будівля, загальний стан споруди задовільний. В другому корпусі розташовані майстерні. Загальна площа приміщень 1455м2. Водопостачання централізоване. Школа обладнана меблями відповідно до потреб на 100%. Загальна оцінка стану збереження меблів задовільна. В закладі центральне водопостачання,  автономне опалення, облаштовано внутрішню вбиральню. Заклад забезпечений необхідним інвентарем та обладнанням.

Для реалізації навчально-виховного процесу в закладі обладнані кабінети. В школі є: ноутбуки, комп’ютери, проектори, БПФ, планшети, ламінатори, телевізори.

Гімназія забезпечена навчальними програмами та підручниками.

В закладі оновлено систему освітлення на лампи денного світла, повністю проведено заміну вікон на пластикові.

Перед гімназією викладено алею декоративною плиткою. Шкільне подвір’я потребує заміни покриття.

Для учнів закладу організовано гаряче харчування в шкільному буфеті, зокрема, безкоштовне для дітей пільгових категорій.

Фінансово-господарська діяльність здійснюється відповідно до законодавства та Статуту, є одним із важливих чинників закладу.

Відповідно до перспективного плану роботи, затвердженого радою закладу, проводяться ремонтні роботи, відбувається зміцнення матеріально-технічної бази та поповнення методичного забезпечення навчально-виховного процесу.

У закладі створено умови для задоволення освітніх та професійних потреб, підвищення професійного рівня педагогічних працівників.

Адміністрація закладу разом з колективом постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтримує її у робочому стані. Систематично здійснюється виплата заробітної плати педагогічним працівникам та обслуговуючому персоналу. Гімазія не перевищує доведених лімітів енергоносіїв, води.

Адміністрація приділяє достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу. Подвір’я та прилегла територія озеленені та доглянуті.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.